BlackDeer 2017 yılında 2 kardeşin kurmuş olduğu ayakkabı markasıdır.

2001 yılı içerisinde makine ile yola çıkan daha sonra iç taban, laminasyon, baskı, etiket ile bu yola devam eden Atak Group’un bünyesi altındadır.

Günceli yakalayan şık tasarımları kaliteli materyallerle buluşturan Black Deer, kısa sürede ayakkabı e-ticaretinde en önde gelen markalar arasına girmiştir.

 

Black Deer, rahatlığa ve şıklığa önem verirken farkını ayakkabı kalitesi, rahatlığıyla ve kendi ürettiği iç tabanlarıyla ortaya koymaktadır. Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarında en çok satış yapan yerli üretim markalar arasına girerken, müşteri memnuniyeti oranlarında da üst sıralarda gelmektedir. Black Deer her zaman müşteri memnuniyetini merkeze alır.

 

Müşteri memnuniyetinin yanında kulanıcı deneyimine de önem vererek Ticimax ile şuan ki web sitemizin çalışmasını tamamlayarak güvenli alışverişi garanti etmekteyiz. I para ile kredi kartı bilgilerinizi tamamen devlet güvencesi altına alarak, www.blackdeer.com.tr internet ortamındaki alışverişe güven faktörünü getiren öncü firmalardan olmaktayız.

 

İhracat kanalıyla yerli üretimimizi yurt dışında da duyurmayı arttırmakta ve size en şık tasarımları en kaliteli üretimle sunma tutkusuyla çalışmaya devam etmekteyiz.

 

 

 

Vizyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışında müşteri sayımızı artırarak en çok tercih edilen lider ayakkabı iç taban firmasi olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

 

 

Misyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı